Art B

Besplatne kreativne likovne radionice za mlade

· Kreativne radionice

Hej bok! Organiziramo besplatne kreativne radionice za mlade između 12. i 22. godine mladosti.

Sigurno se iz oblaka pitanja koji se nadvio nad tvojom glavom sprema oluja. Kada? Gdje? Za koga? Zašto? Mogu li i ja? Kuc kuc. Tko je? Čujem li ja to crvčka? Treba li mi kišobran?

Kreativne radionice će se održavati na adresi Ulica Nikole Tesle 37, Gračac (zgrada Napredak) slijedeće datume: 9.6., 10.6., 15.6., 16.6. Više o sadržaju radionica i vremenu održavanja saznaj na našoj Facebook stranici.

Slovo o projektu

Cilj nam je potaknuti mlade osobe na aktivno sudjelovanje u društvenom i kulturnom životu zajednice te ih motivirati da kreiraju sadržaj za kulturno umjetničke manifestacije korištenjem participativnih, neformalnih kazališnih metoda te likovnih radionica.

Projekt “Art B” organizira udruga Prizma u suradnji sa Srednjom školom Gračac uz financijsku podršku općine Gračac.