Uskoro započinjemo sa društveno-poduzetničkim aktivnostima

Započela provedba projekta “Centar za održivi razvoj ruralnih sredina” financirana iz Europskog socijalnog fonda.

· ESF

Projekt pod nazivom Centar za održivi razvoj ruralnih sredina ima za cilj stvoriti preduvjete za održivi razvoj ruralnih ruralnih sredina s područja Zadarske i Šibensko-kninske županije i za obavljanje društveno odgovorne gospodarske djelatnosti jačanjem kapaciteta Udruge Prizma. Tijekom trajanja projekta članovi i zaposlenici Udruge Prizma će završiti izobrazbu za pružanje usluga iz područja grafičkog dizajna, web dizajna, marketinga i vođenja sportsko-rekreativnih i edukativno-zabavnih sadržaja. Završene edukacije će pridonijeti kvaliteti provedbe gospodarskih djelatnosti print i dizajn studio i tematskog parka. Kao odgovor na prepoznatu potrebu za pružanjem podrške OCD-ima, mikro i malim poduzetnicima, razvijati ćemo posebne usluge podrške za razvoj ruralnih sredina.

Projektne aktivnosti

- izrada poslovnog plana za Udrugu Prizma
- studijski posjeti u Sloveniji, Hrvatskoj i Nizozemskoj
- edukacija članova i zaposlenika Udruge
- nabava opreme za potrebe obavljanja društveno-poduzetničke djelatnosti
- uspostavljanje prvog seta gospodarske djelatnosti (print i dizajn studio)
- uspostavljanje drugog seta gospodarske djelatnosti (tematski park)
- promocija društveno-poduzetničkih aktivnosti
- predavanje ‘’Važnost društvenog poduzetništva’’
- dvodnevna radionica ‘’Postani društveni poduzetnik’’
- seminar ‘’Poduzetništvo novog doba - društveno poduzetništvo’’
- info kampanja ‘’Društveno poduzetništvo’’
- informiranje javnosti i izrada promotivnih materijala

O projektu

Trajanje: 14.10.2020. - 14.04.2023. godine
Korisnik: Udruga za poticanje razvoja ljudskih potencijala i kreativnosti - Prizma
Partner: Razvojni europski centar inicijativa
Vrijednost projekta: 1.123.170,00 HRK
Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

Projekt pod nazivom "Centar za održivi razvoj ruralnih sredina" je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Sadržaj članka isključiva je odgovornost Udruge Prizma.