Return to site

Online edukacija za osobe koje rade s mladima

Zanima te osobni razvoj u kontekstu rada s mladima? Prijavi se i sudjeluj na online Erasmus+ treningu

· Training Course,Youth Work,Erasmus plus

Naš um i tijelo posjeduju zapanjujuće resurse, neiskorištene potencijale i dubine za koje možda i ne bismo znali da postoje dok ne otkrijemo kako im pristupiti, kako njegovati njihove moći i na kraju ih integrirati u naš svakodnevni život.

U razdoblju od 15. do 26. ožujka 2021. godine na online treningu ‘’Crossing the Threshold’’ osobe koje rade s mladima iz Rumunjske, Italije, Češke, Irske, Bugarske, Latvije, Hrvatske, Španjolske i Nizozemske, uz podršku stručnog tima, otkriti će i istražiti resurse ljudskog potencijala kroz aktivnosti zasnovane na prirodi i prakse utjelovljenja kako bi se doprinijelo stvaranju održivog i inkluzivnog svijeta za sve ljude.

Osobe koje rade s mladima, treneri, predstavnici nevladinih organizacija i ostale motivirane osobe stvoriti će transformacijsko okruženje za učenje kako bi se podržao i vodio autentičan rast svih mladih ljudi.

Trening uključuje:
- Pripremnu fazu sa online procesom učenja;
- ‘’Soul-based’’ rad tijekom online treninga;
- Diseminacijske aktivnosti nakon završetka treninga, koje će pridonijeti putovanju kroz učenje i unutarnji rast rada s mladima.

Više informacija o projektu možete pronaći OVDJE.

Udruga Prizma traži 3 sudionika_ce iz Hrvatske koje rade s mladima, starije od 18 godina, željne istraživanja, razvijanja i pozitivnog utjecaja na svoju zajednicu.

Rok za prijave je 22. veljače 2021. godine, a rezultati će biti objavljeni 27. veljače 2021.

Ako ste zainteresirani, molimo ispunite obrazac za prijavu.

Sufinancirano sredstvima programa Europske unije Erasmus+.

Ovaj članak odražava isključivo stajalište autora publikacije i Komisija se ne može
smatrati odgovornom prilikom uporabe informacija koje se u njoj nalaze.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OK