Edukacija Deep Communities

Prijavi se na edukaciju i saznaj zašto je važno pružiti podršku mladima u donošenju pozitivnih promjena u lokalnoj zajednici.

· Training Course,Youth Work

Aktivan si u lokalnoj zajednici i radiš s mladima? Želiš saznati pomoću kojih metoda možeš pomoći lokalnoj zajednici da postane jača i pri tome podržavati mlade osobe kao pokretače pozitivnih promjena? Onda je ovo prava edukacija za tebe. Čitaj dalje.

Edukacija će se održati u Valladolidu u Španjolskoj od 13. rujna do 20. rujna 2021. godine.

Udruga Prizma traži troje sudionika iz Hrvatske. Pri odabiru sudionika prednost imaju članovi i volonteri udruge Prizma te osobe koje rade s mladima s područja Zadarske, Šibensko-kninske i Ličko-senjske županije, a ako ste osoba s manje mogućnosti, pružit ćemo vam posebnu podršku.

Više informacija o projektu pronađite ovdje.

Prijave se zaprimaju do 27. lipnja 2021., a prijavljeni će biti obaviješteni o rezultatima 28. lipnja 2021 godine.

Projekt je sufinanciran sredstvima programa Erasmus+ Europske unije. Troškovi smještaja i prehrane pokriveni su u cijelosti, a troškovi putovanja u Valladolid biti će refundirani do iznosa od 275€.

Ako imate dodatnih pitanja, slobodno nam se obratite na info@udrugaprizma.hr.

Još uvijek nisi?! Prijavi se na naš newsletter i budi prvi/a koji/a će dobiti informaciju o projektima direktno u sandučić.