Edukacija o ljudskim pravima #2

Prijavi se na edukaciju o ljudskim pravima i razvij znanja i vještine potrebne za rad s mladima u području ljudskih prava

· Youth Work,Training Course,Erasmus plus

Radiš s mladima i zanimaju te ljudska prava? Želiš otkriti nove metode neformalnog obrazovanja koje možeš koristiti u svome radu s mladima? Onda je ovo prava edukacija za tebe. Čitaj dalje.

Edukacija o ljudskim pravima će se održati u Busteni u Rumunjskoj od 15. do 24. listopada 2021. godine. Nakon edukacije u Rumunjskoj sudionici će trebati provesti radionice za mlade osobe i prenijeti stečena znanja i vještine u svojoj lokalnoj zajednici.

Udruga Prizma traži troje sudionika iz Hrvatske. Više informacija o projektu pronađite ovdje.

Preuzmi prijavnicu, ispuni ju i pošalji na info@udrugaprizma.hr

Projekt je sufinanciran sredstvima programa Erasmus+ Europske unije. Troškovi smještaja i prehrane pokriveni su u cijelosti, a troškovi putovanja do iznosa od 275 €.

Ako imate dodatnih pitanja, slobodno nam se obratite na info@udrugaprizma.hr.

Još uvijek nisi?! Prijavi se na naš newsletter i budi prvi/a koji/a će dobiti informaciju o projektima direktno u sandučić.