Edukacija o radu s mladima u prirodi

Prijavi se na edukaciju i razvij znanja i vještine za rad s mladima koristeći prirodu kao inspiraciju.

· Training Course,Youth Work

Voliš provoditi vrijeme u prirodi i radiš s mladima? Želiš razvijati metode i aktivnosti koje će mlade približiti prirodi i na taj način pomoći mladima na području osobnog rasta? Ovo je edukacija koju tražiš. Više pročitaj u nastavku!

Edukacija će se održati u Băile Tușnad u Rumunjskoj od 01. do 08. rujna 2021. godine.

Udruga Prizma traži troje sudionika iz Hrvatske. Pri odabiru sudionika prednost imaju članovi i volonteri udruge Prizma te osobe koje rade s mladima s područja Zadarske, Šibensko-kninske i Ličko-senjske županije, a ako ste osoba s manje mogućnosti, pružit ćemo vam posebnu podršku.

Više informacija o projektu pronađite ovdje.

Prijave se zaprimaju do 15. srpnja 2021., a prijavljeni će biti obaviješteni o rezultatima 16. srpnja 2021. godine.

Projekt je sufinanciran sredstvima programa Erasmus+ Europske unije. Troškovi smještaja i prehrane pokriveni su u cijelosti, a troškovi putovanja u Rumunjsku biti će refundirani do iznosa od 275€.

Ako imate dodatnih pitanja, slobodno nam se obratite na info@udrugaprizma.hr.

Još uvijek nisi?! Prijavi se na naš newsletter i budi prvi/a koji/a će dobiti informaciju o projektima direktno u sandučić.