Ususret Zagreb Crowdfunding Convention 2016

Gdje se kuju planovi za bolju budućnost! #zcc16

· Crowdfunding,ZCC16,Convention

A što je to #zcc16?

Zagreb Crowdfunding Convention (#zcc16) je neprofitni događaj kojega organizira zajednica crowdfundera (iliti na savršenom hrvatskom prijevodu - grupnofinancijaša), poduzetnika, investitora te studenata.

ZCC okuplja zaljubljenike u grupno financiranje koje im služi kao alat za pokretanje poduzeća i društvenih projekata. Što je to Crowdfunding i kako on može poslužiti u realiziranju poslovne ili društveno korisne ideje te sve aktualne novosti o crowdfundingu u 'rvata možete pročitati na www.crowdfunding.hr.

Drugo izdanje konvencije organizira društveno poduzeće Brodoto uz pomoć partnera ZeZ - Zelena energetska zadruga te UNDP.

Udruga Prizma će predstaviti svoj projekt Sketchbook Station kojim žele povezati te promovirati umjetnike iz Europe.

Gdje? A kaDD?

ZCC se održava u Zagrebu 13. listopada 2016. godine u HUB385 na adresi Petračićeva ulica 4.

Karte za događaj možeš kupiti klikom ovdje, a sve dodatne informacije pronađi na ovome linku.

Program

Program prenosimo na engleskom jeziku da se malo vježbate u čitanju stranjskog slova. To tak je.

OPENING CEREMONY

EXPANDING THE CROWDFUNDING MARKET IN SE EUROPE
Kickstarting a crowdfunding market, with recommendations for the region.

ACCESS TO ALTERNATIVE FINANCE FOR SME'S IN SE EUROPE
Alternative financing methods in the wake of a shrinking banking sector and lessened lending possibilities for SMEs

Preuzeto s fb.com/brodotoagency

CROWDFUNDING PLATFORM IN THE REGION?
The attempts, failures and lessons learned from regional crowdfunding platforms representatives.

LUNCH

PITCHING SESSION

Photo by Crowdfunding Academy

Karlo će predstaviti projekt Sketchbook Station sudionicima #cff16

CROWDFUNDING PUBLIC GOODS
Meeting the needs of citizens in SE Europe via crowdfunding when public bodies fail to do so.

ALTERNATIVE FINANCING TOOLS AS AN ANSWER: REFUGEE CRISIS
From necessities to social integration - bursting refugee crisis and the role of alternative financing during the crisis.

REACHING GLOBAL AUDIENCES
Using crowdfunding to increase customer-base in Europe and the World (SMEs, Startups, Corporations).

BEST OF: REGIONAL CROWDFUNDING SUCCESSES YEARLY REVIEW
Learning from the best crowdfunding examples in the region (2015/2016).