Pretvori dobre ideje u dobra djela

Započeli smo s provedbom projekta Volonterski centar Gračac

· Volonterski centar

Odlična prilika za sve koji žele pretvoriti dobre ideje u dobra djela. Započeli smo s provedbom projekta ‘’Volonterski centar Gračac’’

Tijekom provedbe projekta održati će se edukacije o menadžmentu volontera, predavanja o pravima i obavezama volontera i organizatora volontiranja, dobrobitima volontiranja, održati će se volonterske akcije i osigurati nagrada za volontera/ku godine.

Za koga?

Za mlade od 15 do 30 godina mladosti, građane u dobi od 31 do 75 godina starosti koji žele volontirati i zaposlenike, članove, vodstvo i volontere udruga, javnih institucija i poduzeća s područja općine Gračac koji žele steći znanja o menadžmentu volontera i organiziranju volonterskih programa.

O projektu

Naziv: Volonterski centar Gračac
Nositelj: Udruga Prizma
Partneri: Udruga Vilin Dol, Općina Gračac
Vrijednost: 100.000,00 kn
Sufinancira: Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku
Trajanje: 01.01.2020. - 31.01.2020. Godine
Ciljevi:

Uspostaviti Volonterski centar na području općine Gračac
Povećati broj organizatora volontiranja i volontera
Osigurati socijalnu uključenost i povećati društvenu aktivnost građana i mladih

Želiš saznati više?

Kontaktiraj voditelja Volonterskog centra Gračac na juraj@udrugaprizma.hr ili voditelja projekta na filip@udrugaprizma.hr ili nas posjeti na adresi Obrovački odvojak 6, Gračac.

Projekt "Volonterski centar Gračac" provodi Udruga Prizma u suradnji s udrugom Vilin Dol iz Gračaca i općinom Gračac uz financijsku podršku Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku.