• Centar za održivi razvoj ruralnih sredina

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

Sadržaj mrežne stranice isključiva je odgovornost Udruge za poticanje razvoja ljudskih potencijala i kreativnosti - Prizma

Nositelj: Udruga Prizma

Partneri: Razvojni europski centar inicijativa

Vrijeme provedbe: 14.10.2020. - 14.04.2023.

Ukupna vrijednost: 1.123.170,00 HRK

Sufinancira: Europska unija iz Europskog socijalnog fond, Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike

Ciljevi

• Stvoriti preduvjete za održivi razvoj ruralnih ruralnih sredina s područja Zadarske i Šibensko-kninske županije i za obavljanje društveno odgovorne gospodarske djelatnosti jačanjem kapaciteta Udruge Prizma i unaprjeđenjem znanja i vještina zaposlenika i nezaposlenih članova za obavljanje društveno-poduzetničkih aktivnosti.

Silvestar Petrov

Ul. Nadbiskupa Nikole Matafara 2

23000 Zadar

info@udrugaprizma.hr

Kratki opis projekta

Projekt pod nazivom „Centar za održivi razvoj ruralnih sredina” provodi se na području Zadarske i Šibensko-kninske županije (Općina Gračac, Benkovac, Šibenik, Knin, Drniš) u trajanju od 30 mjeseci sa ciljem stvaranja preduvjeta za održivi razvoj ruralnih sredina s područja Zadarske i Šibensko-kninske županije i za obavljanje društveno odgovorne gospodarske djelatnosti jačanjem kapaciteta Udruge i unaprjeđenjem znanja i vještina zaposlenika i nezaposlenih članova za obavljanje društveno-poduzetničkih aktivnosti.

Za više informacija o EU fondovima posjetite web stranicu Ministarstva regionalnoga razvoja i fondova Europske unije:

www.strukturnifondovi.hr i www.esf.hr