• Digital Natives: Advancing Digital Youth Work

Nositelj: Udruga Prizma

Partneri: Tabloid Media Solution, Milzinu Lizdas, Mobility Opportunities Happening, Teatro Metaphora, Youthfully Yours SK, Mladinski center Idrija,

Vrijeme provedbe: 01.08.2019. - 31.12.2019.

Ukupna vrijednost: 138.934.80 HRK

Sufinancira: Erasmus+, Agencija za mobilnost i programe Eu

Ciljevi

• Povećati kvalitetu i učinkovitost rada s mladima poboljšanjem digitalnih vještina osoba koje rade s mladima za dosezanje i pružanje podrške mladima  s manje mogućnosti u svakodnevnom radu.
    • Povećati medijsku pismenost i digitalne kompetencije 22 osobe koje rade s mladima iz osam zemalja Europske unije.
    • Opremiti osobe koje rade s mladima neformalnim alatima i metodama potrebnim za promicanje digitalne i medijske pismenosti među mladima s manje mogućnosti.
    Using digital youth work to reach disadvantaged youth

Saznaj više o digitalnom radu s mladima, medijskoj i digitalnoj pismenosti, zaštiti podataka i digitalizaciji društva, te upoznaj praktične neformalne metode primjenjive u kontekstu digitalnog rada s mladima, s posebnim naglaskom na dosezanje i rad s mladima u nepovoljnom položaju.