• InclusiOFF - Let's Turn it ON!

Nositelj: A.R.T. Fusion

Partneri: Udruga Prizma, Balkan Idea, Hang-Kep Kulturalis Egyesulet, Sdrujenie Nadejda-CRD, Teatro Metaphora

Vrijeme provedbe: 01.08.2020 - 31.07.2022.

Ukupna vrijednost: 103.817,24 HRK

Sufinancira: Erasmus +, Agenţia Naţională pentru Programe Comunitare în Domeniul Educaţiei şi Formării Profesionale (ANPCDEFP)

Ciljevi

• Osnažiti osobe koje rade s mladima i mlade i razviti kompetencije nužne za povećanje društvene uključenosti.
    • Izraditi komplet alata koji će sadržavati metodologiju korištenu tijekom projekta i preporuke za institucije i i organizacije civilnoga društva za povećanje društvene uključenosti.
    • Ojačati kapacitete partnerskih organizacija za učinkovito i kvalitativno rješavanje društvenih problema i isključenosti društvenih skupina u svojim zajednicama.

Osnaživanje savjeta mladih Zadarske županije

Saznaj osnovne informacije o savjetima mladih u informativnoj brošuri.