• WHAT THE FUN!

Mapping the opportunities for quality leisure time through service learning

WHAT THE FUN! Mapping the opportunities for quality leisure time through service learning

Nositelj: Vzw Elegast

Partneri: Udruga Prizma, Fundacion Splora, Fundación Universidad de Valladolid, Kuldigas Novada Pasvaldiba

Vrijeme provedbe: 01.09.2023. - 31.10.2025.

Ukupna vrijednost: 250.000,00 EUR

Sufinancira: Europska unija. Erasmus+

Ciljevi

• Podići svijest mladih o kvalitetnim načinima provođenja slobodnog vremena i stvoriti platformu koja ih podržava da identificiraju prostore za kvalitetno provođenje slobodnog vremena i učine ih dostupnima mladima.
    • Razviti kompetencije radnika s mladima, facilitatora i edukatora za primjenu metodologije društveno korisnog učenja i razvoj digitalnog sadržaja koji se odnosi na kvalitetno provođenje slobodnog vremena mladih.
    • Razviti umjetničke i digitalne alate za veći angažman mladih i kvalitetno provođenje slobodnog vremena.
    • Povećati sudjelovanje mladih u prostorima i aktivnostima za kvalitetno provođenje slobodnog vremena u urbanim i ruralnim zajednicama.