Otvoren peti natječaj za besplatne grafičke usluge

Prijavi se na natječaj za dodjelu besplatnih usluga grafičkog dizajna za poduzetnike, OPG i organizacije civilnog društva iz ruralnih sredina Zadarske i Šibensko-kninske županije.

Udruga za poticanje razvoja ljudskih potencijala i kreativnosti Prizma (u daljnjem tekstu: Udruga Prizma) u okviru projekta "Centar za održivi razvoj ruralnih sredina" kodnog broja UP.02.3.1.03.0011, objavljuje

5. Natječaj

1. Predmet natječaja

Predmet ovog Natječaja je dodjela besplatnih usluga grafičkog dizajna za poduzetnike, obiteljska poljoprivredna gospodarstva i organizacije civilnog društva iz ruralnih područja Zadarske i Šibensko-kninske županije. Svrha natječaja je izrada grafičkih materijala u svrhu povećanja vidljivosti i promocije poduzetnika, obiteljskih poljoprivrednih gospodarstava i organizacija civilnog društva iz ruralnih područja Zadarske i Šibensko-kninske županije. Kroz ovaj natječaj moguća je isključivo izrada grafičkih materijala u svrhu povećanja vidljivosti i promocije prijavitelja i njegovih djelatnosti. Putem ovog natječaja nije moguća izrada grafičkih materijala u svrhu promocije projekata ni aktivnosti u okviru projekata za koje je subjekt ostvario financiranje ili sufinanciranje putem bespovratnih sredstava. Usluge koje će biti pružene putem ovog natječaja su: izrada vizualnog identiteta, grafički dizajn brošura i/ili plakata,izrada mrežne stranice, izrada vizuala za društvene mreže (10 vizuala).

2. Prihvatljivi prijavitelji

1. Poduzetnici - pravo na prijavu imaju mikro i mali poduzetnici sa sjedištem u ruralnim sredinama Zadarske i Šibensko-kninske županije.

2. Obiteljska poljoprivredna gospodarstva - pravo na prijavu imaju obiteljska poljoprivredna gospodarstva sa sjedištem u ruralnim sredinama Zadarske i Šibensko-kninske županije.

3. Organizacije civilnog društva - pravo na prijavu imaju udruge i zaklade sa sjedištem u ruralnim sredinama Zadarske i Šibensko-kninske županije.

3. Kriteriji dodjele

Usluge besplatnog grafičkog dizajna biti će dodijeljene prijaviteljima koji svojim radom ostvaruju najveći