Nauči kako koristiti Adobe Photoshop

Besplatna edukacija pod nazivom Mala škola Adobe Photoshop održati će se od 27. listopada do 03. studenog 2022. godine u Zadru u Studiju za dizajn i digitalni tisak Lapo Lapo.

Naziv radionice
Mala škola Adobe Photoshop

Tijekom ciklusa od ukupno četiri radionice u trajanju od 120 minuta po radionici polaznici će imati priliku upoznati se sa osnovnim pojmovima koji se koriste u grafičkom dizajnu, otkriti više o sučelju, postavkama i alatima Photoshop programa te naučiti kako obrađivati fotografije, raditi korekcije na fotografijama, dodavati grafičke elemente na fotografije i pripremati fotografije za tisak i objavljivanje na internetu.

Teme
1. Upoznavanje s Adobe Photoshop: sučelje, postavke, alati.
2. Obrada fotografija 1. dio: Korekcije i “uljepšavanje” fotografija.
3. Obrada fotografija 2. dio: Dodavanje grafičkih elemenata na fotografije.
4. Priprema fotografija za tisak i objavu na web.

Program radionice traje ukupno osam sati.

Za koga?
Radionice su namijenjene nezaposlenim osobama, uključujući dugotrajno nezaposlene, članovima Udruge Prizma.

Vrijeme održavanja:
27.10.2022. od 9:00 do 11:00 sati.
28.10.2022. od 9:00 do 11:00 sati.
02.11.2022. od 9:00 do 11:00 sati.
03.11.2022. od 9:00 do 11:00 sati.

Mjesto održavanja
Studio za dizajn i digitalni tisak Lapo Lapo, Ul. Nadbiskupa Nikole Matafara 2, Zadar

Trebam li imati svoje prijenosno računalo?
Da. Ako nemaš svoje prijenosno računalo navedi to u prijavnici kako bi mogli osigurati sudionicima radno računalo.

Projekt pod nazivom ''Centar za održivi razvoj ruralnih sredina'' sufinancirala je Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Sadržaj ovog članka isključiva je odgovornost Udruge Prizma.