Živo i aktivno u klubu za mlade Tamo Iza 

Na pola puta provedbe projekta sufinanciranog sredstvima Općine Gračac

 U klubu za mlade održavaju se kreativne likovne radionice, predavanja o poduzetništvu i volontiranju, a osim mogućnosti sudjelovanja na radionicama i predavanjima na kojima možeš na zanimljiv i interaktivan način učiti, također, možeš koristiti prostor kluba za druženje i samostalno učenje i pisanje zadaće. Možeš kvalitetno organizirati svoje slobodno vrijeme kako god to želiš. Kako bi mladi mogli koristiti prostor besplatno Općina Gračac sufinancira provedbu projekta Klub za mlade Tamo Iza u ukupnom iznosu od 10.343,00 kn. Sredstva su namijenjena za pokrivanje osnovnih troškova najma usluga poput Netflix-a i MaxTV-a, pretplatu na časopise za mlade, pretplatu na PlayStation+ i EA Access, te troškove interneta. 

 

broken image

 

Član_ica Kluba za mlade Tamo Iza može besplatno: 

  • koristiti prostor kluba za mlade Tamo Iza 
  • igrati Play Station 4 Pro
  • slušati glazbu i gledati filmove
  • čitati časopise BUG, Enter, National Geographic i Meridijani
  • igrati društvene igre
  • koristiti računalo i internet
  • skenirati i tiskati dokumente i edukativne materijale
  • gledati MaxTv i Netflix
  • organizirati svoje slobodno vrijeme kako želi.

 

Nakon učlanjenja u klub dobiti ćeš digitalni "ključ" kojim možeš pristupiti prostoru bilo koji dan od 07:00 do 22:00 sata. 

 

broken image

Projekt pod nazivom Klub za mlade Tamo Iza je sufinancirala Općina Gračac. Sadržaj članka je isključiva odgovornost Udruge Prizma i ne odražava nužno stajalište Općine Gračac.