Dođi na filmski festival mladih

Drugo izdanje filmskog festivala mladih održava se u Benkovcu o 18. do 22. prosinca 2021. godine

Pridruži nam se na drugom izdanju filmskog festivala mladih u Benkovcu. Na zimskom filmskom festivalu nas očekuje dvadeset filmova u natjecateljskom programu i dva igrana filma izvan natjecateljskog programa.

broken image

Drugo izdanje filmskog festivala će se održati na otvorenom u predivnom okruženju staroga grada Benkovca od 18. do 22. prosinca 2021. godine. 

Program

Provjeri program festivala na www.ciklopfilmfest.eu/program

Rezerviraj mjesto

Ulaz na filmske projekcije je besplatan, a s obzirom na aktualne epidemiološke mjere potrebno je rezervirati mjesto. 

broken image

Organizacija filmskog festivala je sufinancirana u okviru programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020. iz Europskog socijalnog fonda. Projekt pod nazivom “Generator kulture Benkovac" je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Sadržaj članka isključiva je odgovornost Udruge za poticanje razvoja ljudskih potencijala i kreativnosti - Prizma.