Nauči kako koristiti Adobe Photoshop

Besplatna edukacija pod nazivom Mala škola Adobe Photoshop održati će u ožujku 2023. godine u Gračacu u Klubu za mlade Tamo Iza.

Naziv radionice
Mala škola Adobe Photoshop

Tijekom ciklusa od ukupno 3 radionice u trajanju od 180 minuta za prve dvije te 120 minuta za treću radionicu, polaznici će imati priliku upoznati se sa osnovnim pojmovima koji se koriste u grafičkom dizajnu, otkriti više o sučelju, postavkama i alatima Photoshop programa te naučiti kako obrađivati fotografije, raditi korekcije na fotografijama, dodavati grafičke elemente na fotografije i pripremati fotografije za tisak i objavljivanje na internetu.

Teme

1. Upoznavanje s Adobe Photoshop: sučelje, postavke, alati.
2. Obrada fotografija 1. dio: Korekcije i “uljepšavanje” fotografija.
3. Obrada fotografija 2. dio: Dodavanje grafičkih elemenata na fotografije.
4. Priprema fotografija za tisak i objavu na web.

Program radionice traje ukupno osam sati.

Za koga?

Radionice su namijenjene nezaposlenim osobama, uključujući dugotrajno nezaposlene, članovima Udruge Prizma.

Vrijeme održavanja

20.03.2023. od 9 do 12 sati

21.03.2023. od 9 do 12 sati

22.03.2023. od 9 do 11 sati

Mjesto održavanja

Klub za mlade Tamo Iza, Obrovački odvojak 6, Gračac

Trebam li imati svoje prijenosno računalo?
Da. Ako nemaš svoje prijenosno računalo navedi to u prijavnici kako bi mogli osigurati sudionicima radno računalo.

Objavljeno: 02. ožujka 2023.

Projekt pod nazivom ''Centar za održivi razvoj ruralnih sredina'' sufinancirala je Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Sadržaj ovog članka isključiva je odgovornost Udruge Prizma.