Istraži svijet digitalnih nomada i saznaj kako mogu pomoći u revitalizaciji sela i ruralnog rada s mladima

Prijavi se do 07. svibnja i sudjeluj na edukaciji o digitalnim nomadima i radu s mladima

Radite li na selu? Zanimaju li vas novi pristupi u radu s mladima ili turizmu te osjećate posljedice iseljavanja mladih iz ruralnih sredina? Želite li upoznati slične organizacije koje se bave mladima i djelujuju u ruralnim sredinama?

Pridružite se na trodnevnu edukaciju koja će se održati na otoku Ižu u okviru Erasmus+ projekta Nomadland i:

• saznajte tko su digitalni nomadi i otkrijte njihove priče
  • otkrijte više o co-living i co-working konceptima na europskom selu
  • podržite i radite na strategiji dovođenja digitalnih nomada u svoje mjesto
  • podijelite svoje iskustvo u radu s mladima ili turizmu
  • povežite se s novim partnerima iz Španjolske, Hrvatske, Njemačke i Slovenije
  • pripremite nove europske projekte i potaknite novu budućnost za selo

Mjesto i vrijeme održavanja

Edukacija će se održati od 16. do 18. svibnja 2023. godine u Velom Ižu u „DKC Školj“. Dolazak je planiran 15., a odlazak 19. svibnja 2023. godine. Sudjelovanje na svim danima edukacije je obavezno.

Profil sudionika

Udruga Prizma traži 5 sudionika iz Hrvatske uključenih u područje rada s mladima (radnici s mladima, voditelji i koordinatori projekata, socijalni radnici, učitelji, animatori, volonteri itd.) koji rade s mladima s manje mogućnosti i zainteresirani su za fenomen digitalnih nomada.

Više informacija o projektu pronađite ovdje.

Važno

Troškovi smještaja i hrane pokriveni su u cijelosti, putni troškovi za hrvatske sudionike iznose do maksimalno 50 €. Prijave se zaprimaju do 07. svibnja 2023. godine, a prijavljeni će biti obaviješteni o rezultatima odabira sudionika bez obzira na ishod selekcije.

Ukoliko imate dodatnih pitanja slobodno nas kontaktirajte na luana@udrugaprizma.hr

Projekt Nomadland: Digital Nomads as an opportunity for countryside sufinanciran sredstvima Erasmus+ programa Europske unije.