Nauči kako izraditi web stranicu

Besplatne radionice Izrade web stranice održati će se od 09. do 11. siječnja 2023. godine u Zadru u Studiju za dizajn i digitalni tisak Lapo Lapo.

Naziv radionice
Izrada web stranica

Tijekom ciklusa od ukupno tri radionice (prva radionica u trajanju od 120 minuta, druga i treća radionica u trajanju od 180 minuta) polaznici će se imati priliku upoznati se s koracima kreiranje i osmišljavanja web stranice. Nauči će osnovne pojmove web dizajna. Ima će priliku naučiti kako napraviti web stranicu bez znanja html-a, css-a i kodiranja. U radionicu je uključen i praktični dio izrade jednostavne web stranice te demonstracija kako aktivirati svoju web stranicu da bude vidljiva svima.

Teme
1. Osnove web dizajna.
2. Alati i sučelja za dizajn web stranice.
3. Praktični rad: dizajn web stranice.

Program radionice traje ukupno osam sati.

Za koga?
Radionice su namijenjene nezaposlenim osobama, uključujući dugotrajno nezaposlene, članovima Udruge Prizma.

Vrijeme održavanja
09.01.2023. od 09:00 do 11:00 sati.
10.01.2023. od 09:00 do 12:00 sati.
11.01.2023. od 09:00 do 12:00 sati.

Mjesto održavanja
Studio za dizajn i digitalni tisak Lapo Lapo, Ul. Nadbiskupa Nikole Matafara 2, Zadar

Trebam li imati svoje prijenosno računalo?
Da. Ako nemaš svoje prijenosno računalo navedi to u prijavnici kako bi mogli osigurati sudionicima radno računalo.

Projekt pod nazivom ''Centar za održivi razvoj ruralnih sredina'' sufinancirala je Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Sadržaj ovog članka isključiva je odgovornost Udruge Prizma.