• Podrška razvoju rada s mladima u Zadarskoj županiji

Nositelj: Udruga Prizma

Vrijeme provedbe: 01.09.2022. - 31.08.2023.

Ukupna vrijednost: 195.000,00 HRK

Sufinancira: Agencija za mobilnost i programe EU, Erasmus+

Ciljevi

• Potaknuti razvoj rada s mladima u Zadarskoj županiji, posebice ruralnim područjima brdskoplaninske regije, otoka i zaleđa zasnovan na dokazima i jasno definiranom vizijom.
    • Razviti Program razvoja rada s mladima u Zadarskoj županiji uključivanjem svih relevantnih dionika u procese izrade, posebice mladih, organizacija koje se bave mladima i donositelja odluka.
    • Omogućiti ujednačenost razvojnih politika za mlade kako bi se osiguralo jednako poticajno okruženje za mlade iz ruralnih, otočnih i urbanih sredina županije.
    • Povećati znanja i vještine mladih u području zagovaranja, informirati ih o mogućnostima i prilikama za sudjelovanje u razvoju javnih politika koji se tiču mladih, i motivirati ih za aktivno sudjelovanje u društvenim i demokratskim procesima.